Termos obiadowy Senator Emsa 1,4 L

Cena: 189.00 PLN dostępny

Termos obiadowy Emsa Senator, wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10.Posiada strukturę matową (stal szczotkowana), na zewnątrz i wewnątrz.
Izolacja termosu obiadowego Emsa Senator – dwuścienna próżniowa.

Termos Emas obiadowy, jest laureatem licznych nagród użytkowników z Niemiec. W testach sprawdzających skuteczność bariery termicznej, oraz walory użytkowe zajmuje czołowe miejsce na rynku Niemieckim. W Polsce cieszy się również od lat zainteresowaniem i uznaniem Klientów.
Termos posiada szeroki otwór wlewowy 10,6cm, co stanowi ogromne ułatwienie użytkowe, tak wkładania do termosu różnych potraw, jak i łatwość mycia. Podstawa termosu jest szeroka i stabilna.

Na wyposażeniu termosu znajdują się dwa pojemniki (o jednakowych pojemnościach, co umożliwia oddzielenie od siebie potraw). Pojemniczki wykonane z czarnego tworzywa, posiadają zakręcaną pokrywę z uszczelką silikonową i są szczelne. Pojemniki można włożyć do termosu, lub korzystać z termosu bez pojemniczków,ich wielkość jest idealnie dostosowana do wewnętrznych gabarytów termosu. W razie potrzeby pojemniczki po zdjęciu pokrywy można podgrzać wraz z zawartością w kuchence mikrofalowej.

Na korpusie termosu po jego obu stronach znajdują się dwa uchwyty, do których można założyć dołączony do termosu paseczek z elementami mocującymi.
Tuż obok zaczepów przymocowany jest ruchomy wygodny uchwyt do przenoszenia termosu.

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl