Chlebak Stalowy matt mały Brabantia

Cena: 179.00 PLN dostępny

Chlebak Stalowy Brabantia wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest niezwykle pojemny, przy jednocześnie małym gabarycie. Spokojnie zmieści półtora bochenka chleba. Na górnej powierzchni chlebaka znajduje się prosta mini półka, na której możemy postawić przyprawniki, czy inne akcesoria kuchenne. Chlebak ten skierowany jest do kuchni małych i średnich. Pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Bąbelkowe dno zostało zaprojektowane tak by pieczywo mogło swobodnie oddychać. Elegancki design z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni.

Chlebak Stalowy Brabantia

wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest niezwykle pojemny, przy jednocześnie małym gabarycie. Spokojnie zmieści półtora bochenka chleba. Na górnej powierzchni chlebaka znajduje się prosta mini półka, na której możemy postawić przyprawniki, czy inne akcesoria kuchenne. Chlebak ten skierowany jest do kuchni małych i średnich. Pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Bąbelkowe dno zostało zaprojektowane tak by pieczywo mogło swobodnie oddychać. Elegancki design z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni.

Zalety:
Wysokiej jakości materiały.
Elegancki design.
Niezwykle pojemny.
Zmieści do dwóch dużych bochenków chleba.
Pieczywo zachowuje swoją świeżość.
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Łatwy w zachowaniu czystości.
Oryginalne pudełko.
Dobra marka.
Gwarancja 2 lata, Producent deklaruje 10 lat gwarancji.

Wymiary 31,5 cm x 26,5 cm x 17,5 cm
Waga 1,23 kg

Produkty uzupełniające

Voltimex
30 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 30 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl