Włoska suszarka do makaronu MARCATO

Cena: 147.00 PLN dostępny

Kupiłeś maszynkę do makaronu?

Suszarka do makaronu MARCATO, to trafny i wręcz konieczny zakup.

Włoski składany elegancki wyrób, przeznaczony do suszenia makaronu, który w łagodny falisty sposób wydobywa się spod maszynki.


Suszarka posiada 16 akrylowych rozkładanych wieszaków, na których suszymy makaron, wprowadzając go za pomocą dołączonego do suszarki chwytaka, który znajduje się nad śrubą mocującą. Jest to akrylowy przeźroczysty element suszarki, wsunięty w rurkę statywu, który należy wysunąć od góry i wyjąć.
Kiedy już będziemy mieli w ręku chwytak, podkładamy go pod wydobywający się z maszynki gotowy makaron, aby zwisał równo po obu stronach chwytaka. Następnie wsuwamy chwytak, wraz z makaronem nad element wieszaka i zsuwamy makaron.

Estetyczna składana suszarka, produkowana jest przez firmę MARCATO we Włoszech. Składa się z 16 wieszaków akrylowych o szerokości 150mm., umieszczonych na pionowym statywie na trójnogiej podstawie aluminiowej. Pojedyncze elementy wieszaka rozkładamy w ten sposób, że najwyżej umieszczony wieszak obracamy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pozostałe wieszaki rozkładają się samoczynnie przesuwając się za pierwszym najwyżej położonym wieszakiem. W ten sposób tworzy się spirala wieszaków gotowych na suszenie makaronu.

Dzięki takiemu umieszczeniu poszczególnych wieszaków, suszarki, wspaniała jest penetracja powietrza i bardzo szybkie suszenie makaronu.

 

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl