Kamień do pieczenia pizzy KuchenProfi

Cena: 159.00 PLN dostępny

chwilowo brak w ofercie

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

Kamień do pieczenia pizzy i chleba, to niezwykły sposób by nasze wypieki były idealnie chrupiące, apetyczne i rumiane. Znana w całej Europie, niemiecka marka Kuchenprofi przygotowała specjalny kamień z metalową kratką, który równomiernie rozprowadza ciepło, a ponadto wchłania wilgoć z ciasta, dzięki czemu po upieczeniu jest ono chrupiące i delikatne.

Kamień z powodzeniem zastępuje w domowych warunkach profesjonalny ceglany piec, oszczędzając przy tym cenne miejsce. Przed pieczeniem, kamień powinno się nagrzać w temperaturze 200 stopni Celsjusza przez minimum 20-30minut.

Idealnie nadaje się nie tylko do pieczenie cudownej pizzy, ale także chleba, bułek, ziemniaków, czy grzanek. Kamienia możesz używać zarówno w piekarniku elektrycznym jak i gazowym.

 

Niewielkie nóżki separują kamień od blatu, dzięki czemu łatwiej go podnieść i przenieść

 

Wymiary

  • 40,5 × 35,5 cm
  • wysokość 2,5 cm

 

Materiały

  • kordieryt

Produkty uzupełniające

Voltimex
30 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 30 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl