Zestaw garnków ceramicznych Silit Nature Black - 4 częściowy

Cena: 1799.00 PLN dostępny

Garnki Nature Colours Indukcja, to naczynia wyjątkowe, wykonane z Silarganu®, ceramiki nie zawierającej szkodliwego Niklu. Solidna mocna konstrukcja pozwala szybko nagrzać garnek, który przez długi czas utrzymuje temperaturę.

Garnki charakteryzują się ładną estetyką i wyjątkową trwałości. Pomiędzy uchwytem, a garnkiem znajdują się specjalne izolatory chroniące i izolujące uchwyty przed nagrzewaniem. Pokrywy również w swojej formie i wysokiej jakości, są dopełnieniem i uzupełnieniem tych eleganckich naczyń. W środku i na zewnątrz garnki pokryte są ceramiką Silargan®, w kolorze czarnym.


Starannie wykonane z najlepszych materiałów są antybakteryjne dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii i wprowadzeniu powłoki Silarganowej (chronionej patentami) . Naczynia nadają się do piekarnika, ponieważ posiadają uchwyty wykonane ze stali szlachetnej.


W Komplecie:
Rondel: Ø20cm, pojemność 1,3l,
Garnek wysoki Ø16cm, pojemność 2,0 L.
Garnek wysoki Ø20cm, pojemność 3,7 L.
Garnek wysoki Ø24cm, pojemność 6,4 L.
Gwarancja 2 lata, Producent deklaruje 30-letnią gwarancję.

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl