Rondel szklany z pokrywą 1,5 litra VISIONS

Cena: 309.00 PLN dostępny

VISIONS francusko-amerykańsk­a firma, produkująca wysokiej jakości szklane naczynia do gotowania. Rondel szklany z pokrywą VISIONS, wykonany jest z grubego żaroodpornego specjalnego przeźroczystego szkła w kolorze miodowym. Przeznaczony jest do bezpośredniego gotowania na kuchenkach, gazowych, elektrycznych, ceramicznych, za wyjątkiem indukcji. Można go używać w kuchenkach mikrofalowych i myć w zmywarkach. Rondel można przechować w lodówce. Rozpoczynając gotowanie, rondel musi mieć temperaturę pokojową w celu uniknięcia szoku termicznego, który może skutkować pęknięcie. Rondel szklany jak sama nazwa wskazuje, nie zawiera żadnego metalu, jest bezpieczna w użytkowaniu. Potrawy gotowane w szklanym rondlu, są wręcz idealne dla osób uczulonych na metale, bądź uczulonych na inne związki.

Gotowanie i smażenie w szklanych naczyniach jest wyjątkowo sterylne, gdyż w najmniejszym stopniu nie ma w nich materiałów mogących wchodzić w reakcje żywnością. Rondel posiada szklany wygodny uchwyt ułatwiający podnoszenie i przemieszczanie, jednakże podczas przenoszenia powinno się przenosić gorące naczynie przez rękawicę chroniącą przed ewentualnym oparzeniem. Potrawy gotowane w naczyniach VISIONS, są smaczne i zdrowe, poza tym wyglądają apetycznie. Naczynia VISION ze szkła żaroodpornego przyczyniły się do unowocześniania technik smażenia i gotowania wprowadzając nowy styl gotowania. Nowoczesna technologia.

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl