Termos Stanley Adventure 0.75L

Cena: 189.00 PLN dostępny

Opis:

Firma Stanley od 100 lat, jest producentem wysokiej klasy termosów. Dzięki zastosowaniu dwuściennej stalowej ściany i wprowadzeniu unikalnej metody izolacji próżniowo-karbonowej, Firma Stanley stała się niekwestionowanym światowym liderem w produkcji termosów. Stosując rygorystyczne normy produkcji, oraz wysokiej jakości materiały i opatentowane metody izolacji termicznej Firma Stanley jest cenionym producentem termosów na świecie.

Termosy Stanley - zapewniały wielu uczestnikom ekstremalnych wypraw i ekspedycji ciepły posiłek, gorący napój, lub w innych sytuacjach, gdzie wymagała tego potrzeba, zapewniały produktom zimno i chłód. Solidny termos.


Główne zalety:

- najnowsza zaawansowana technologia o wysokich parametrach
- izolacja próżniowa, podwójne stalowe ścianki
- opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury
- utrzymuje temperaturę napojów gorących lub zimnych przez 20 godzin
- pokrywka jest jednocześnie kubeczkiem
- trwałe materiały, solidne wykończenie
- miły w dotyku
- pojemność 0,750 litra
- wysokość 28cm
- średnica dolnej części 8,3cm
- waga 0,525kg
- wykonany ze stali nierdzewnej (satynowana powierzchnia, półmat)
- tradycyjny korek wykonany ze specjalnego tworzywa, przy obrocie o 1/4 następuje otwarcie szczeliny i wypływa zawartość do kubeczka, bez potrzeby odkręcania całego korka
- solidny, trwały i mocny termos

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl