Zestaw garnków Fissler PARIS

Cena: 1159.00 PLN dostępny

Opis produktu:

Zestaw garnków z serii Paris, podobnie jak wszystkie naczynia z tej kolekcji, wykonane są z najwyższej jakości, nierdzewnej stali.

Stal szlachetna 18/10 charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na korozję, jest ponadto materiałem niewrażliwym na działanie kwasów zawartych w potrawach czy w środkach czyszczących.

Garnki wykonane są ze stali matowej. Ze względu na grube dno CookStar nadają się one zarówno do gotowania na ogniu, jak i na kuchniach ceramicznych, elektrycznych czy indukcyjnych. Specjalnie zaprojektowane dno kumuluje ciepło, tym samym oszczędzając energię podczas użytkowania. Na wyjątkowość garnków z serii Paris firmy Fissler składa się także specjalna konstrukcja garnków tworząca system, który pozwala na gotowanie w niewielkiej ilości wody w zamkniętym obiegu pary i wody. Z racji na brak w tej serii elementów z tworzyw sztucznych, garnki można bez obaw wkładać do nagrzanych piekarników czy myć w zmywarce. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Zestaw zawiera:
Garnek wysoki o średnicy 24 cm i pojemności 5,8 L.
Garnek wysoki o średnicy 20 cm i pojemności 3,7 L.
Garnek niski o średnicy 20 cm. i pojemności 2,4L.
Garnek niski o średnicy 16 cm. i pojemności 2,1L.
Rondel bez pokrywki o średnicy 16 cm. i pojemności 1,4 L.
4x szklana pokrywa z uchwytem metalowym, okucie na obwodzie pokrywy.

Produkty uzupełniające

Voltimex
25 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 25 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl