Reklamacje i zwroty

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

W przypadku stwierdzenia wady produktu, bądź niewłaściwego działania proszę o kontakt telefoniczny pod nr. (22) 620-57-23, lub kontakt mailowy: voltimex@onet.pl

Do złożenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu, oraz karta gwarancyjna (jeśli była dodana do produktu).

Reklamowany towar można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty polskiej, bądź kuriera (Koszt przesyłki pokrywa reklamujący). Paczki za pobraniem nie będą odbierane.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci (produkt w stanie czystym, dowód zakupu, opis usterki, karta gwarancyjna).

W przypadku nie stwierdzenia wady produktu, bądź stwierdzenia powstałej wady w wyniku nieprawidłowego użytkowania, koszty przesyłki zwrotnej pokrywa reklamujący.

Prosimy o podanie powodów reklamacji w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości, oraz danych kontaktowych, co ułatwi przebieg reklamacji.

Reklamacji nie podlegają usterki powstałe w wyniku:
- uszkodzeń mechanicznych
- użycia urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem
- innych, powstałych z winy użytkownika

Zasady zwrotu produktu

Na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego klientowi przysługuje prawo do  odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od  momentu otrzymania towaru przez kupującego. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia przed jego upływem.

Klient odsyła towar kompletny i nie używany, wraz z opakowaniem, będący przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.

W załączeniu winien być dowód zakupu, oraz oświadczenie odstąpienia od umowy o rezygnacji z zakupu.

Po otrzymaniu i zweryfikowaniu towaru przez sprzedającego, kupujący otrzyma zwrot kosztów towaru na rachunek bankowy (prosimy podać).

Voltimex
30 LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie. Od ponad 30 lat tworzymy przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i piękny design w kuchni.

FH Voltimex Sp. Jawna

ul. Świętokrzyska 30
00-116, Warszawa

kontakt:

+48 (22) 620 57 23,
+48 603 895 860

voltimex@onet.pl